Μετά από ένα μετριότατο παιχνίδια, καμία ομάδα δεν σκόραρε σήμερα το απόγευμα στο γήπεδο Παναριτίου. Έτσι Ατρόμητος και Σπέτσες έμειναν στο 0-0.

Φάσεις ιδιαίτερες δεν υπήρξαν στο πρώτο ημίχρονο. Απλά, στο 15’ από κόρνερ του  Πίτρη, ο Δανομάρας είχε κεφαλιά άουτ.

Στην επανάληψη ο Ατρόμητος είχε φάσεις. Στο 60’ και στο 67’ από κόρνερ του Πίτρη, κεφαλιές του Θ.Γκολέμη και του Κοσμά δεν ανησύχησαν τον Μπουλούμπαση.

Στο 80’ ο Κοσμάς βγήκε απέναντι στον Μπουλούμπαση, αλλά ο τερματοφύλακας των Σπετσών δεν νικήθηκε και στο 85’ το σουτ του Καλυβά πέρασε ελάχιστα έξω.

Οι Σπέτσες είχαν από μια κεφαλιά ανά ημίχρονο που δεν ανησύχησαν τον κατ’ ανάγκη τερματοφύλακα του Ατρομήτου Μήτσουλα.

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ (Α.Καχριμάνης): Μήτσουλασς, Μιχαλόπουλος Δ., Μιχαλόπουλος Εμ, Γκολέμης Θ.,  Πίτρης- Μίχος Καραμάνος (80’ Δήμας), Καϊάφας- Δανομάρας (63’ Μαυρόγιαννης), Καϊάφας, Κοσμάς, Καλυβάς.

ΣΠΕΤΣΕΣ (Σπ.Μιχαλάκης): Μπουλούμπασης, Μέξης, Παπαδέας, Βιγκλιάρης, Σκαβάτσος- Τριπολιτσιώτης, Κουμπέγια (87’ Βασιλείου), Μούχο, Παρεμουτζιάν Δ., Λαδένογλου, Παρεμουτζιάν  Χ.