Δυο ποδοσφαιριστές του Αριστείωνα Λυγουριού, ένας της Ένωσης Λέρνας και ένας του Αστέρα Δρεπανιακού, έχουν μέχρι στιγμής τα περισσότερα λεπτά συμμετοχής στο φετινό πρωτάθλημα της Α1 Αργολίδας.

Αναλυτικά οι 50 πρώτοι σε συμμετοχές:

1.    ΟΨΙΜΟΥΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ- ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ 1800′

2.    ΠΑΠΠΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ- ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣ 1800′

3.    ΣΕΡΦΑΣ ΑΙΑΝΤΑΣ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ 1800′

4.    ΣΚΑΡΤΑΔΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ- ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ 1800′

5.    ΚΑΡΑΜΠΕΤΣΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ- ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ 1799′

6.    ΣΟΥΧΛΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ-ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ 1782′

7.    ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ- ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ 1779′

8.    ΜΑΝΟΥΛΙΔΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ-ΣΠΕΤΣΕΣ 1777′

9.    ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ- ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ 1772′

10.  ΚΟΜΠΟΣΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ-ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ 1765′

11.  ΧΑΤΖΗΣΟΦΡΩΝΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ- ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣ 1760′

12.  ΜΠΟΥΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ- ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ 1750′

13.  ΚΑΛΥΒΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ- ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ 1749′

14.  ΔΟΥΓΕΚΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ- ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ 1743′

15.  ΣΑΡΑΚΙΝΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ- ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ 1743′

16.  ΓΚΑΤΣΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ- ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ 1735′

17.  ΜΑΝΔΥΛΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ- ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ 1732′

18.  ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΣ- ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ 1726′

19.  ΣΑΡΡΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ- ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ 1725′

20.  ΚΑΤΣΕΛΗ ΑΡΜΑΝΤΟ-ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ 1724′

21.   ΒΛΑΧΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ- ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝ 1716′

22.  ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ 1710′

23.  ΚΑΤΣΑΟΥΝΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ- ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣ 1710′

24.  ΜΠΛΑΤΣΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ -ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ 1710′

25.  ΚΑΠΛΑΤΖΗΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ- ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ 1692′

26.  ΚΑΛΑΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ 1679′

27.  ΧΡΗΣΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ- ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ 1677′

28.  ΜΠΡΟΔΗΜΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ -ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ 1675′

29.  ΠΑΠΑΣΑΡΑΝΤΟΣ ΠΕΤΡΟΣ- ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ 1665′

30.  ΒΙΓΚΛΙΑΡΗΣ ΘΕΟΔΟΣΙΟΣ- ΣΠΕΤΣΕΣ 1660′

31.   ΠΑΠΑΚΑΛΟΔΟΥΚΑΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ- ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ 1659′

32.  ΡΕΒΙΘΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ- ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ 1655′

33.  ΜΕΛΕΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ-ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝ 1651′

34.  ΜΑΡΚΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ- ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ 1646′

35.  ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ- ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ 1644′

36.  ΛΑΛΙΩΤΗΣ ΙΟΥΛΙΟΣ-ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ 1644′

37.  ΤΡΙΜΠΟΝΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ- ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ 1642′

38.  ΜΙΧΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ 1640′

39.  ΔΡΙΜΟΥΡΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ- ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ/ΣΠΕΤΣΕΣ 1635′

40.  ΒΕΡΒΕΝΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ- ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ 1628′

41.   COJOCARU MARIUS-ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ 1620′

42.  TRESA MIGERT- ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ- 1620′

43.  ΚΑΠΛΑΤΖΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ- ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ 1620′

44.  ΛΑΣΚΑΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ- ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ 1620′

45.  ΛΕΒΕΙΔΙΩΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ-ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ 1620′

46.  ΠΙΤΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ- ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡ. 1620′

47.  ΤΣΑΚΑΛΗΣ ΠΕΤΡΟΣ- ΑΣΙΝΗ/ΤΟΛΟ 1620′

48.  TRESA AGOUSTIN- ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ 1615′

49.  BAJER LUKAS- ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ 1611′

50.  ΓΑΛΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ-ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ 1611′

- Advertisement -
loading...