Στο πρώτο ημίχρονο κρίθηκε το παιχνίδι ανάμεσα στον Αριστείωνα Λυγουριού και τον Ατρόμητο Παναριτίου, δυο ομάδες αδιάφορες βαθμολογικά.

Ο Ατρόμητος πήρε τους βαθμούς με γκολ του Κοσμά στο 5′ και στο 37’.

Το 0-1 έγινε μετά από σέντρα του Κλειούφη από δεξιά και κεφαλιά από το σημείο του πέναλτι από τον επιθετικό του Ατρομήτου.

Το 0-2, από διώξιμο της άμυνας του Ατρομήτου, ο Καϊάφας έβγαλε στον κενό χώρο στον Κοσμά, που ευστόχησε και πάλι.

Επίσης στο 25′ από παράλληλη μπαλιά του Κοσμά, ο Πίτρης σε θέση βολής έστειλε τη μπάλα άουτ.

Στο δεύτερο ημίχρονο ο Αριστείωνας προσπάθησε να αντεπιτεθεί, ο Ατρόμητος οπισθοχώρησε, κλασικές ευκαιρίες όμως δεν είχαμε, εκτός των δυο δοκαριών, στο 75′ με κεφαλιά του Συντρίκου σε κόρνερ του Καλυβά και στο 85΄ με τον Κωστόπουλο.

Στο 64′ στο σημείο του πέναλτι ο Κοσμάς βρέθηκε με τη μπάλα, αλλά σούταρε άουτ.

Ο Αριστείωνας είχε ευκαιρίες με τους Αργύρη, Γιάννη Οψιμούλη και τον Τσάλαφο.

ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ (Β.Οψιμούλης): Αναστασάκης (70′ λόγω τρ. Καλβέρης), Κωστόπουλος, Π.Παπακαλοδούκας (70′ Ν.Σαρρής), Γαλάνης, Ι.Οψιμούλης- Τριανταφύλλου, Σκαρτάδος, Τσάλαφος- Κόλλιας, Α.Οψιμούλης, Θ.Παπακαλοδούκας (60′ Παπασταύρου).

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ (Α.Καχριμάνης): Καλαλάς- Δ.Μιχαλόπουλος, Μίχος, Συντρίκος, Εμ.Μιχαλόπουλος- Καραμάνος (77′ Εβερετ), Καϊαφας- Κλειούφης (87′ Γαλύφας), Καλυβάς, Πίτρης- Κοσμάς.