Αγωνιστική ημέρα για όλους τους ομίλους στην β’ κατηγορίας, όπου στον 1ο όμιλο ο πρωτοπόρος Φοίνικας Νέας Επιδαύρου πηγαίνει στον Γαλατά να παίξει με την ακαδημία του Τροιζηνιακού, στον 2ο όμιλο υπάρχει το Ναυπλιώτικο ντέρμπι Παλαμήδης- ΑΓΟΝ, στον 3ο όμιλο το ντέρμπι κορυφής Θύελλα Σκαφιδακίου- Δαναοί Άργους, στον 4ο όμιλο ο Ηρακλής Καρυάς παίζει εκτός με τον Μίδα Μάνεση.

Αναλυτικά το πρόγραμμα:

1ος ΟΜΙΛΟΣ (4η αγωνιστική)
ΘΗΣΕΑΣ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ
γηπ.ΓΑΛΑΤΑ Σάββατο 10/12/16 12:45
Ψαθάς Δ., Στατεράς Π., Παραράς Σ.

ΣΑΡΩΝΑΣ – ΠΟΡΟΣ
γηπ.ΓΑΛΑΤΑ Σάββατο 10/12/16 15:15
Κουτσούκος Γ., Νίκα Π., Καρύδας Κ.

Βαθμολογία
1.   ΦΟΙΝΙΚΑΣ           9    12- 0     3-0-0
2.   ΠΟΡΟΣ                7    10- 3     2-1-0
3.   ΘΗΣΕΑΣ              7      7- 1     2-1-0
4.   ΣΑΡΩΝΑΣ            3      5-10    1-0-2
5.   Α.Ε. ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ   0      0- 9     0-0-3
6.   ΔΡΥΟΠΗ              0      3-14    0-0-3

2ος ΟΜΙΛΟΣ (5η αγωνιστική)
ΠΑΛΑΜΗΔΗΣ – Α.Γ.Ο.Ν.
ΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣ Σάββατο 10/12/16 15:00
Λυκομήτρος Ε., Κατσώνας Χ., Ελεφάντης Χ.

ΔΟΞΑ ΑΔΑΜΙΟΥ – ΑΡΚΑΔΙΟΣ
ΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣ Κυριακή 11/12/16 11:00
Τριανταφύλλου Ρ., Μαρινόπουλος Π., Μελέτης Α.

ΠΡΟΙΤΟΣ – ΑΡΓΟΛΙΔΑ 2000
ΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣ Κυριακή 11/12/16 15:00
Μαρινόπουλος Π., Τριανταφύλλου Ρ., Μελέτης Α.

Βαθμολογία
1.   Α.Γ.Ο.ΝΑΥΠΛΙΟΥ      9    10-2     3-0-0
2.   ΔΟΞΑ ΑΔΑΜΙΟΥ       7      9-5     2-1-0
3.   ΑΡΚΑΔΙΟΣ               6      9-3     2-0-1
4.   ΠΑΛΑΜΗΔΗΣ           6      9-11    2-0-2
5.   ΠΡΟΙΤΟΣ                4      7-9      1-1-2
6.   ΑΡΓΟΛΙΔΑ 2000      3       6-8     1-0-2
7.   ΤΟΞΟΤΗΣ               0      5-17    0-0-4

3ος ΟΜΙΛΟΣ (3η αγωνιστική)
Α.Ο. ΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣ – ΕΡΑΣΙΝΟΣ
γηπ.ΛΕΡΝΑΣ Σάββατο 10/12/16 15:00
Κορολής Β., Μπατάκος Κ., Σιαχάμη Α.

ΘΥΕΛΛΑ ΣΚΑΦ. – ΔΑΝΑΟΙ
γηπ.ΛΕΡΝΑΣ Κυριακή 11/12/16 11:30
Κουτσούκος Γ., Σταυρόπουλος Θ., Παραράς Σ.

ΑΧΛΑΔΟΚΑΜΠΟΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΔΑΛ.
γηπ.ΑΧΛΑΔΟΚΑΜΠΟΥ Κυριακή 11/12/16 14:00
Σιαχάμη Α., Νώτης Χ., Αργυρόπουλος Α.

Βαθμολογία
1.   ΘΥΕΛΛΑ ΣΚΑΦ.         6   11-1    2-0-0
2.   ΔΑΝΑΟΙ                   6     7-1    2-0-0
3.   ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΔΑΛ.     3     4-4    1-0-1
4.   ΑΧΛΑΔΟΚΑΜΠΟΣ      1     3-7    0-1-1
5.   Α.Ο. ΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣ  1    4-7     0-1-1
6.   ΕΡΑΣΙΝΟΣ ΚΕΦ.        0    2-11   0-0-2

4ος ΟΜΙΛΟΣ (4η αγωνιστική)
ΑΟ ΧΩΝΙΚΑ 2015 – ΑΚΑΔΗΜΙΑ 98
γηπ.ΧΩΝΙΚΑ Σάββατο 10/12/16 15:00
Παπαγεωργόπουλος Ι., Σταυρόπουλος Θ., Παπασαχόπουλος Δ.

ΔΟΞΑ ΠΟΥΛ. – Α.Ο. ΜΙΔΕΑΣ
γηπ.ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ Σάββατο 10/12/16 15:00
Θεοδώρου Α., Παπαγεωργόπουλος Θ., Πρέσβελου Γ.

ΜIΔΑΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣ
γηπ.ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ Κυριακή 11/12/16 11:00
Κόλλιας Δ., Στατεράς Π., Παπασαχόπουλος Δ.

Βαθμολογία
1.   ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣ        6    10-4    2-0-0
2.   Α.Ο. ΜΙΔΕΑΣ               3      4-2    1-0-1
3.   ΑΟ ΧΩΝΙΚΑ 2015         3      3-4    1-0-1
4.   ΜIΔΑΣ                        3      3-3    1-0-1
5.   ΑΚΑΔΗΜΙΑ 98             3     12-11  1-0-1
6.   ΔΟΞΑ ΠΟΥΛΑΚΙΔΑΣ     0      4-12   0-0-2

5ος ΟΜΙΛΟΣ  (3η αγωνιστική)
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΦΙΧΤΥΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥ
γηπ.ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ Κυριακή 11/12/16 11:00
Γκουριώτης Κ., Αργύρης Ι., Παρασκευόπουλος Γ.

ΟΡΝΕΑΤΗΣ ΓΥΜΝΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ
γηπ.ΓΥΜΝΟΥ Κυριακή 11/12/16 15:00
Ρούσσης Σ., Θανασουλας θ., Μπούκουρα Μ.

ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΠΟΡΣΙΑ – ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣ
γηπ.ΛΥΡΚΕΙΑΣ Κυριακή 11/12/16 15:00
Κόλλιας Δ., Νίκα Π., Τσιτουρίδης Π.

Βαθμολογία
1.   ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΠΟΡΣΙΑ      6    10-5    2-0-0
2.   ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ.               6     4-1    2-0-0
3.   ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΧΙΝ.      6      4-2    2-0-0
4.   ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣ              0      3-5    0-0-2
5.   ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΟΥΤΣ.  0      3-6    0-0-2
6.   ΟΡΝΕΑΤΗΣ ΓΥΜΝΟΥ     0      2-7    0-0-2

- Advertisement -
loading...