Σήμερα το βράδυ έγινε στην Πάτρα η κλήρωση του πρωταθλήματος της Γ’ Εθνικής, με τον Παναργειακό να ξεκινάει εκτός έδρας στην Παναχαική και την Ερμιονίδα στο Λουτράκι.

Εξίσου δύσκολη και η συνέχεια για τον Παναργειακό αφού ακολουθούν παιχνίδια με Λουτράκι και Παναρκαδικό κι όλα αυτά, ενώ ακόμη δεν έχει συγκροτήσει ομάδα…

Αναλυτικά το πρόγραμμα του 3ου ομίλου και για τις 30 αγωνιστικές.

1η αγωνιστική 16η
Τσικλητήρας Πύλου – Ζευγολατιό
Δόξα Μεγαλόπολης – Αχαϊκή
Φωστήρας – Αστέρας Αμαλιάδας
ΠΑΟ Βάρδας – Αιολικός
Χαλκίδα – Παναρκαδικός
Παναχαϊκή – Παναργειακός
Λουτράκι – Ερμιονίδα
Ρεπό: Θήβα

2η αγωνιστική 17η
Θήβα – Τσικλητήρας Πύλου
Ζευγολατιό – Δόξα Μεγαλόπολης
Αχαϊκή – ΠΑΟ Βάρδας
Αστέρας Αμαλιάδας – Χαλκίδα
Αιολικός – Παναχαϊκή
Παναρκαδικός – Ερμιονίδα
Παναργειακός – Λουτράκι
Ρεπό: Φωστήρας

3η αγωνιστική 18η
Τσικλητήρας Πύλου – Δόξα Μεγαλόπολης
Φωστήρας – Θήβα
ΠΑΟ Βάρδας – Ζευγολατιό
Παναχαϊκή – Αχαϊκή
Ερμιονίδα – Αστέρας Αμαλιάδας
Λουτράκι – Αιολικός
Παναρκαδικός – Παναργειακός
Ρεπό: Χαλκίδα

4η αγωνιστική 19η
Φωστήρας – Τσικλητήρας Πύλου
Δόξα Μεγαλόπολης – ΠΑΟ Βάρδας
Θήβα – Χαλκίδα
Ζευγολατιό – Παναχαϊκή
Αχαϊκή – Λουτράκι
Αστέρας Αμαλιάδας – Παναργειακός
Αιολικός – Παναρκαδικός
Ρεπό: Ερμιονίδα

5η αγωνιστική 20η
Τσικλητήρας Πύλου – ΠΑΟ Βάρδας
Χαλκίδα – Φωστήρας
Παναχαϊκή – Δόξα Μεγαλόπολης
Ερμιονίδα – Θήβα
Λουτράκι – Ζευγολατιό
Παναρκαδικός – Αχαϊκή
Αστέρας Αμαλιάδας – Αιολικός
Ρεπό: Παναργειακός

6η αγωνιστική 21η
Χαλκίδα – Τσικλητήρας Πύλου
ΠΑΟ Βάρδας – Παναχαϊκή
Φωστήρας – Ερμιονίδα
Δόξα Μεγαλόπολης – Λουτράκι
Θήβα – Παναργειακός
Ζευγολατιό – Παναρκαδικός
Αχαϊκή – Αστέρας Αμαλιάδας
Ρεπό: Αιολικός

9η αγωνιστική 24η
Τσικλητήρας Πύλου – Λουτράκι
Παναργειακός – Ερμιονίδα
Παναρκαδικός – Παναχαϊκή
Αιολικός – Χαλκίδα
Αστέρας Αμαλιάδας – ΠΑΟ Βάρδας
Αχαϊκή – Φωστήρας
Ζευγολατιό – Θήβα
Ρεπό: Δόξα Μεγαλόπολης

10η αγωνιστική 25η
Παναργειακός – Τσικλητήρας Πύλου
Λουτράκι – Παναρκαδικός
Ερμιονίδα – Αιολικός
Παναχαϊκή – Αστέρας Αμαλιάδας
Χαλκίδα – Αχαϊκή
Φωστήρας – Ζευγολατιό
Δόξα Μεγαλόπολης – Θήβα
Ρεπό: ΠΑΟ Βάρδας

11η αγωνιστική 26η
Τσικλητήρας Πύλου – Παναρκαδικός
Αιολικός – Παναργειακός
Αστέρας Αμαλιάδας – Λουτράκι
Αχαϊκή – Ερμιονίδα
Ζευγολατιό – Χαλκίδα
Θήβα – ΠΑΟ Βάρδας
Δόξα Μεγαλόπολης – Φωστήρας
Ρεπό: Παναχαϊκή

12η αγωνιστική 27η
Αιολικός – Τσικλητήρας Πύλου
Παναρκαδικός – Αστέρας Αμαλιάδας
Παναργειακός – Αχαϊκή
Ερμιονίδα – Ζευγολατιό
Παναχαϊκή – Θήβα
Χαλκίδα – Δόξα Μεγαλόπολης
ΠΑΟ Βάρδας – Φωστήρας
Ρεπό: Λουτράκι

13η αγωνιστική 28η
Τσικλητήρας Πύλου – Αστέρας Αμαλιάδας
Αχαϊκή – Αιολικός
Ζευγολατιό – Παναργειακός
Θήβα – Λουτράκι
Δόξα Μεγαλόπολης – Ερμιονίδα
Φωστήρας – Παναχαϊκή
ΠΑΟ Βάρδας – Χαλκίδα
Ρεπό: Παναρκαδικός

14η αγωνιστική 29η
Αχαϊκή – Τσικλητήρας Πύλου
Αιολικός – Ζευγολατιό
Παναρκαδικός – Θήβα
Παναργειακός – Δόξα Μεγαλόπολης
Λουτράκι – Φωστήρας
Ερμιονίδα – ΠΑΟ Βάρδας
Παναχαϊκή – Χαλκίδα
Ρεπό: Αστέρας Αμαλιάδας

7η αγωνιστική 22η
Τσικλητήρας Πύλου – Παναχαϊκή
Ερμιονίδα – Χαλκίδα
Λουτράκι – ΠΑΟ Βάρδας
Παναργειακός – Φωστήρας
Παναρκαδικός – Δόξα Μεγαλόπολης
Αιολικός – Θήβα
Αστέρας Αμαλιάδας – Ζευγολατιό
Ρεπό: Αχαϊκή

8η αγωνιστική 23η
Ερμιονίδα – Τσικλητήρας Πύλου
Παναχαϊκή – Λουτράκι
Χαλκίδα – Παναργειακός
ΠΑΟ Βάρδας – Παναρκαδικός
Φωστήρας – Αιολικός
Δόξα Μεγαλόπολης – Αστέρας Αμαλιάδας
Θήβα – Αχαϊκή
Ρεπό: Ζευγολατιό

15η αγωνιστική 30ή
Ζευγολατιό – Αχαϊκή
Θήβα – Αστέρας Αμαλιάδας
Δόξα Μεγαλόπολης – Αιολικός
Φωστήρας – Παναρκαδικός
ΠΑΟ Βάρδας – Παναργειακός
Χαλκίδα – Λουτράκι
Παναχαϊκή – Ερμιονίδα
Ρεπό: Τσικλητήρας Πύλου

 

 

 

 

- Advertisement -
loading...