Επικυρώθηκαν οι πίνακες διαιτητών, βοηθών διαιτητών και παρατηρητών διαιτησίας που πρότεινε η ΚΕΔ/ΕΠΟ για την περίοδο 2016-2017 για τις 1η και 2η κατηγορίες.
Οι πίνακες έχουν ήδη αναρτηθεί στην επίσημη ιστοσελίδα της ΕΠΟ (κεντρικό μενού ενότητα διαιτησία, υποενότητα πίνακες διαιτησίας 2016-2017).

Στους πίνακες υπάρχει μόνο το όνομα του Βαγγέλη Μανούχου, ενώ απουσιάζουν του Νίκου Ρατσιάτου ως διαιτητή και του Χάρη Νενεκούμη ως βοηθού.

Αναλυτικά ο πίνακας των διαιτητών:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ  1 ης ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ

1.Ευαγγέλου Άγγελος- Αθηνών

2.Καλογερόπουλος Χαράλ.-Αθηνών

3.Παπαπέτρου Αναστ.- Αθηνών

4.Παππάς Ανδρέας- Αθηνών

5.Δελφάκης Ιωάννης- Αρκαδίας

6.Κύζας Γεώργιος- Δράμας

7.Βάτσιος Αρ.-Δυτικής Αττικής

8.Σιδηρόπουλος Αναστ.- Δωδεκανήσου

9.Λαμπρόπουλος Μάριος -Ηλείας

10.Καραντώνης Δημ.-Ημαθίας

11.Μήτσιος Χρήστος- Ηπείρου

12.Φουκάκης Γ.-Ηρακλείου

13.Κομίνης Γ.-Θεσπρωτίας

14.Γκράνας Χρ.-Θράκης

15.Τίκας Τριαντ.-Καρδίτσας

16.Πουλημάς Νικ.-Κέρκυρας

17.Νεοφυτιάδης Ιωάννης- Κορινθίας

18.Σελίμος Σπ.-Λακωνίας

19.Παπαδόπουλος Ιωάννης- Μακεδονίας

20.Μπλάνας Γ.-Μεσσηνίας

21.Κιοτζένης Ευάγγ.-Ξάνθης

22.Σπάθας Ηλίας- Πειραιά

23.Βοσκάκης Μιχ.-Ρεθύμνου

24.Φωτιάδης Ανανίας-Σερρών

25.Αρετόπουλος Αλέξ.-Τρικάλων

26.Δημητρόπουλος Αλέξ.-Φθιώτιδας

27.Γιαννουλάκης Γ.-Χανίων

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ  2 ης ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ

1.Αντωνίου Κων.-Αθηνών

2.Ζαραβίνος  Άγγ.-Αθηνών

3.Γκάμαρης Ανδρέας- Αθηνών

4.Μανούχος Ευάγγελος- Αργολίδας

5.Διαμαντόπουλος Αριστ.-Αρκαδίας

6.Μακρυπόδης Νικόλαος-Αχαΐας

7.Παπαδόπουλος Γ.-Αχαΐας

8.Μιχαηλίδης Γ.-Βοιωτίας

9.Καραλιόλιος Ανδρέας-Γρεβενών

10.Σταθόπουλος Σπ.-Δυτικής Αττικής

11.Μίαρης Εμμ.-Δωδεκανήσου

12.Φώτης Στυλιανός-Εύβοιας

13.Βρέσκας Γεώργιος-Ημαθίας

14.Μαλούτας Δημ.-Ημαθίας

15.Μαρόπουλος Νικ.-Ημαθίας

16.Κατσικογιάννης Αλέξ.-Ηπείρου

17.Μουρτζάκης Ιωάν-Ηρακλείου

18.Μπαλατσούκας Κων.-Θεσπρωτίας

19.Κουμπαράκης Στέφ.-Θράκης

20.Σέζος Αθαν.-Κιλκίς

21.Ζούγρας Διον-Κοζάνης

22.Κακριδής Ιωάννης-Κορινθίας

23.Ανούσος Νικ.-Λακωνίας

24.Μπουμαρσόπουλος Αγ.-Λάρισας

25.Τζήλος Αθανάσιος-Λάρισας

26.Σωτηριάδης Χαράλ.-Λασιθίου

27.Κουλουδής Παναγ.-Λέσβου

28.Λυμπούδης Αριστ.-Μακεδονίας

29.Τεβεκέλης Νικ.-Μακεδονίας

30.Μιχελής Σπ.-Πειραιά

31.Τσαμούρης Αλέξ.-Πειραιά

32.Φωτιάς Βας.-Πέλλας

33.Παπαργυρίου Λάμπ.-Πιερίας

34.Συμεωνίδης Παναγ.-Πιερίας

35.Ρούσος-Μπεκερτζής Νικ.-Πρέβεζας

36.Σταυρουλάκης Γ.-Ρεθύμνου

37.Σκουλάς Εμμ.-Σερρών

38.Γρατσάνης Ευάγ.-Τρικάλων

39.Μανούρας Χρήστος-Τρικάλων

40.Τζοβάρας Γεώργιος-Φθιώτιδας

41.Σημαιάκης Απ.-Χαλκιδικής

42.Χρυσός Γρηγ.-Χανίων

- Advertisement -
loading...