01 / 04

Α1 Αργολίδος: Πήρε το βαθμό ο Ασκληπιός στο Δρέπανο - Οι αυριανοί αγώνες

Τρεις αγώνες έγιναν σήμερα για την Α1 Αργολίδος και πέντε θα γίνουν αύριο στα πλαίσια της 10ης αγωνιστικής.

02 / 04

Κύπελλο Αργολίδας: ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ 3-2

Τα είχε όλα το παιχνίδι στο Γαλατά, όπου ο Τροιζηνιακός προκρίθηκε με 3-2 κι ενώ είχε προηγηθεί με 3-0 στο πρώτο 20λεπτο.

03 / 04

Κύπελλο Αργολίδας: ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΚΟΙΛΑΔΑΣ - ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ 3-0

Καθοριστική αποδείχθηκε η φάση του 42’ όταν ο Κομπόσης έκανε πέναλτι κι αποβλήθηκε και στη συνέχεια έγινε το 1-0.

04 / 04

Κύπελλο Αργολίδας: AΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ 0-0 κ.α., 0-0 παράταση, 4-3 πέναλτι

Με ήρωα τον Παπαγιάννη που έπιασε τρία πέναλτι, ο Αριστείωνας προκρίθηκε στην επόμενη φάση του κυπέλλου Αργολίδας, σε βάρος του Αργοναύτη.



Η ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
του Νότιου ομ. της Β' εθνικής
5η αγωνιστική

 
Ομάδες
ΑΕΚ
ΧΑΝΙΑ
ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ
ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ
ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ
ΑΧΑΡΝΑΪΚΟΣ

ΕΠΙΣΚΟΠΗ
ΑΛΙΜΟΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΨΑΧΝΩΝ
ΚΑΛΛΙΘΕΑ
ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ
ΦΩΣΤΗΡΑΣ

Βαθ.
12
10
10
 9
 9
 7
 7
 4
4
4
1
1
0

Αγ.
4
5
5
3
4
4
5
3
4
5
5
5
4


















 





Η ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
του 4ου ομ. της Γ' εθνικής
7η αγωνιστική

 
Ομάδες
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ
ΔΟΞΑ Ν.ΜΑΝΩΛΑΔ.
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ
ΚΑΛΑΜΑΤΑ

ΑΙΟΛΙΚΟΣ
ΠΑΟ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ
ΠΑΜΒΟΥΠΡΑΣΙΑΚΟΣ
ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ
ΖΑΚΥΝΘΙΑΚΟΣ
ΑΧΑΪΚΗ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΓΟΥΛ.
ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ
ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ
ΒΥΖΑΣ ΜΕΓΑΡΩΝ
Α.Ο. ΚΥΜΗΣ
   

Βαθ.
17
15 15
14
13
12
8
7
6
6
5
5
4
4
-5

Αγ.
7
7
7
7
6
6
7
7
6
7
7
6
6
6
6


















 


Η ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
της Α Αργολίδας
10η αγωνιστική
Ομάδες
ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛ.
ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ
ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ
ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣ/ΔΙΟΥ

ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠ.

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝ.
ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜ.
ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ
ΣΠΕΤΣΕΣ
ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ
ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣ

ΜΕΘΑΝΑ
ΠΑΜΜΙΔΕΑΤΙΚΟΣ
ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣ

Βαθ.
 28
 25
 21
 20
 20
 18

 16 
 13
 13
 12
 11
 10
  9

  7
  2
  0

Αγ.
10
10
10
10
10
10

10
10
10
10
10
10
10

10
10
10

Πρώτη συγκέντρωση των διαιτητών

Published in ΔΙΑΙΤΗΣΙΑ
Δευτέρα, 16 Σεπτέμβριος 2013 23:28
Σήμερα το βράδυ έγινε η πρώτη συγκέντρωση της χρονιάς για τους διαιτητές, στη νεα «αίθουσα εκδηλώσεων»  της ΕΠΣ Αργολίδας.
Ο πρόεδρος της ΕΠΣΑ Γιάννης Αποστολόπουλος πήρε το λόγο και είπε μεταξύ άλλων: Βλέπω μετά χαράς νεα παιδιά στη διαιτησία, ένα έργο που προήλθε και με την βοήθεια του Συνδέσμου. 
Όπως ανακοινώθηκε από την Ένωση Διαιτητών της Ε.Π.Σ. Αργολίδας καλούνται όλοι οι εν ενεργεία διαιτητές των τοπικών πρωταθλημάτων  της Ε.Π.Σ. Αργολίδας να προσέλθουν το Σάββατο, 7 Σεπτεμβρίου 2013, στις 19.00’ στα γραφεία της Ε.Π.Σ.Α.  προκειμένου να λάβουν μέρος στις εξετάσεις αξιολόγησης – πιστοποίησης για την αγωνιστική περίοδο 2013-2014.
Ομόφωνη ήταν η απόφαση του Δ.Σ της ΕΠΣ Αργολίδας για απόλυτη στήριξη του μέλους της Επιτροπής Διαιτησίας Σταύρου Κρεμαστιώτη που βρέθηκε εκτός πινάκων παρατηρητών της νέας περιόδου.
Αναλυτικά για την 19η Αγωνιστική στην Α1

Στα Δίδυμα επιλέχθηκε ο κ. Κόλλιας, ένας διαιτητής ο οποίος είναι ναι μεν αυστηρός αλλά και ανεκτικός με ότι και να σημαίνει αυτό.
Στο Δρέπανο ο κ.Μακρής, σοβαρός...     

Χρειάζεται και ΜΠΡΑΒΟ η διαιτησία..!!!

Published in ΔΙΑΙΤΗΣΙΑ
Τετάρτη, 28 Νοέμβριος 2012 00:37
Με ανακοίνωση της η Ένωση Ερμιονίδας αναφέρεται στην διαιτησία κατά τον τελευταίο εκτός έδρας αγώνα της στο γήπεδο της Μάνδρας όπου αντιμετώπισε τον Μανδραϊκό. Συγκεκριμένα αναφέρει η Ένωση:

Δευτέρα, 19 Σεπτέμβρη

Η Επιτροπή Διαιτησίας της Ε.Π.Σ. Αργολίδας, διοργανώνει ενημερωτική – επιμορφωτική ημερίδα  τη Δευτέρα, 19 Σεπτέμβρη 2011, στις 5,30΄ το απόγευμα.
Η ημερίδα θα πραγματοποιηθεί στη λέσχη του Συνδέσμου ...

Ανακοινώθηκαν από την ΚΕΔ/ΕΠΟ  τα ονόματα των υποψηφίων διαιτητών και βοηθών διαιτητών Δ΄ και Γ΄ Κατηγορίας, που πέρασαν στις γραπτές εξετάσεις των σεμιναρίων προεπιλογής για την αγωνιστική ...


 

Από την Κ.Ε.Δ. και Δ.Α.Δ. / Ε.Π.Ο. ανακοινώνονται τα εξής σχετικά με τα σεμινάρια προεπιλογής διαιτητών, παρατηρητών και εκπαιδευτών περιόδου 2011-2012:
1.  Το μονοήμερο σεμινάριο για τους υποψηφίους νέους διαιτητές Δ΄ κατηγορίας και τους υποψηφίους νέους βοηθούς διαιτητές Γ΄ κατηγορίας των Ε.Π.Σ.: Αιτωλοακαρνανίας, Αργολίδας, Αρκαδίας, Αχαΐας ...

Τη Δευτέρα 21 του μηνός θα πραγματοποιηθεί η Γενική Συνέλευση του Συνδέσμου Διαιτητών Ποδοσφαίρου Αργολίδας. Ουσιαστικά πρόκειται για δυο διαδοχικές που θα γίνουν με διαφορά μιας ώρας. Η πρώτη έχει θέμα τον...

Στην Αργολίδα ο Σάντος

Published in ΔΙΑΙΤΗΣΙΑ
Πέμπτη, 24 Φεβρουάριος 2011 01:18

Στις 15 Μαρτίου, κατά πάσα πιθανότητα θα έρθει στην Αργολίδα ο ομοσπονδιακός προπονητής Φερνάντο Σάντος, ο οποίος θα μιλήσει στο ...

Σελίδα 1 από 2


Μια  προσφορά από το SPORT.ARGONAFPLIA.gr στους φίλους του ΦΙΛΑΘΛΟΥΣ
 

ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ - ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣ 1-0

ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ - ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ 2-2

ΜΠΑΣΚΕΤ: ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΝΕΑΣ ΚΙΟΥ - ΝΑΥΠΛΙΟ 2010 ... 87-66


 

5η αγωνιστική:
1ος όμιλος

ΚΥΡΙΑΚΗ 9/11

ΧΑΝΙΑ - ΚΑΛΛΙΘΕΑ                                 2-1

ΑΧΑΡΝΑΪΚΟΣ - ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ             3-0

ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ - ΕΠΙΣΚΟΠΗ       1-0

ΗΡΑΚΛΗΣ ΨΑΧΝΩΝ - ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ  1-2

ΔΕΥΤΕΡΑ 10/11

ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ - ΑΛΙΜΟΣ
Δευτέρα 15:00

 

 

Γ' Εθνική- 7η αγωνιστική

Αχαϊκή - Καλαματα                                  1-4 
(83' Κωστής - 29' Σαλαπάτας,
49', 52' Ηλιόπουλος, 78' Καλαντζής)

Παναρκαδικός – ΑΟ Λουτράκι               0-0

Παναργειακός – ΠΑΟ Βάρδας                 3-0 
(17' Ετόφ, 71' Πούτσι, 90' Λιόσης)

Αστέρας Μαγούλας – Πανελευσινιακός 1-4

Βύζας Μεγάρων – Αιολικός                      3-1 
(12', 90’+ Σελμανάι, 60' Αλεβίζος - 86' Παπαζούδης)

Δόξα Νέας Μανωλάδας – Ερμής Κιβερίου 0-0

ΑΟ Κύμης - Μανδραϊκός      0-3 (άνευ αγώνα)

 

 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 
Αποτελέσματα 10ης αγωνιστικής
 22-23/11/2014 ώρα 15:00

ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ  - ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣ            1-0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ - ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ        2-2
ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣ - ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ  1-2
   ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ - ΣΠΕΤΣΕΣ                              2-1
ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ                  1-4
ΠΑΜΜΙΔΕΑΤΙΚΟΣ - ΜΕΘΑΝA                          0-1
ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛ. - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝ.            2-0
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ           1-4

.

ΑΡΧΙΣΑΝ ΟΙ ΕΓΓΡΑΦΕΣ ΣΤΗΝ UNIQUE HAIR

   

  • 7η αγωνιστική

    1ος Όμιλος
    ΠΡΟΣΥΜΝΗ - ΑΡΚΑΔΙΟΣ            6-1
    ΦΟΙΝΙΚΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ    0-1
     ΑΠΟΛΛΩΝ - ΥΔΡΑ                       2-1
    ΛΥΓΚΕΥΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝ    2-2
    ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣ - ΑΡΙΣΤΕΑΣ    1-0


    2ος Όμιλος
            
    Α.Ο. ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΧΙΝ.  3-0 ά.α.   
    Α.Γ.Ο.ΝΑΥΠΛΙΟΥ - ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΦΙΧΤΥΟΥ  0-1
    ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝ - ΑΡΗΣ ΡΟΪΝΟΥ          4-1
    ΛΕΥΚΑΚΙΑ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ              1-1
    Ο.Φ. ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥ - ΠΛΑΤΑΝΙΤΙ            2-0

  • .

ΤΕΛΕΥΤΑΙΕΣ ΑΝΑΡΤΗΣΕΙΣ

JoomShaper