01 / 05

ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣ – ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ 0-1

Μ' ενα γκολ λίγο πριν την λήξη του πρώτου ημιχρόνου ο Αργοναύτης Νέας Κίου πέρασε απο την Ένωση Λέρνας.

02 / 05

ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ – ΑΡΙΣΤΕΙΩΝ 3-2

Τέσσερα γκολ από το 70' και μετά, με πολλές διαμαρτυρίες από τον Αριστείωνα

03 / 05

ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΑΣΙΝΑΙΚΟΣ 1-2

Συνεχίζει να εντυπωσιάζει ο νεοφώτιστος Πανασιναϊκός, που είναι πλέον στην πρώτη θέση μαζί με την Κορωνίδα Κοιλάδας (η οποία βέβαια έχει έναν αγώνα λιγότερο).

04 / 05

ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣ - ΜΕΘΑΝΑ 1-3

Δεν έφερε αποτέλεσμα ούτε η αλλαγή προπονητή στον Παμμετοχικό που είναι η μοναδική ομάδα χωρίς βαθμό στο πρωτάθλημα.

05 / 05

Πολύ μεγάλη νίκη εκτός έδρας της ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ επί του ΑΧΑΡΝΑΪΚΟΥ με σκορ 0-2

Τρέλανε το Μενίδι και όλη την Ελλάδα η Ερμιονίδα με την πολύ μεγάλη νίκη της επί του Αχαρναικού με σκορ 0-2 . Ήταν η πρώτη νίκη πού κάνει η Ερμιονίδα στην πρώτη της παρουσία στην football league.



Η ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
του Νότιου ομ. της Β' εθνικής
2η αγωνιστική

 
Ομάδες
ΑΕΚ
ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ ΧΑΝΙΑ

ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΨΑΧΝΩΝ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ
ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ
ΑΛΙΜΟΣ

ΕΠΙΣΚΟΠΗ ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ
ΑΧΑΡΝΑΪΚΟΣ
ΚΑΛΛΙΘΕΑ
ΦΩΣΤΗΡΑΣ

Βαθ.
6
4
 4
 3
 3
 3
 3
 1
1
1
1
0
0

Αγ.
2
2
2
1
2
2
2
1
1
2
2
1
2


















 





Η ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
του 4ου ομ. της Γ' εθνικής
4η αγωνιστική

 
Ομάδες
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ
ΔΟΞΑ Ν.ΜΑΝΩΛΑΔΑΣ

ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ
ΚΑΛΑΜΑΤΑ
ΑΙΟΛΙΚΟΣ
ΠΑΜΒΟΥΠΡΑΣΙΑΚΟΣ
ΠΑΟ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ

ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣ
ΑΧΑΪΚΗ
ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ
ΖΑΚΥΝΘΙΑΚΟΣ
ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ
ΒΥΖΑΣ ΜΕΓΑΡΩΝ
Α.Ο. ΚΥΜΗΣ
   
ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ

Βαθ.
10
10
 9
 8
 7
7
5
5
5
2
2
1
1
1
1

Αγ.
4
4
4
4
3
4
3
4
4
4
4
3
4
4
3


















 


Η ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ της Α
Αργολίδας
5η αγωνιστική
Ομάδες
ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛ.
ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣ/ΔΙΟΥ
ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ

ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠ.
ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ

ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ
ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝ.
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜ.
ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ
ΣΠΕΤΣΕΣ
ΜΕΘΑΝΑ
ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ

ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣ
ΠΑΜΜΙΔΕΑΤΙΚΟΣ
ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣ

Βαθ.
 15
 15
 12
 10
 10

  9
  7
  7 
  7
  6
  4
  4
  4

  3
  1
  0

Αγ.
5
5
5
5
5

5
5
5
5
5
5
5
5

5
5
5

Πρώτη συγκέντρωση των διαιτητών

Published in ΔΙΑΙΤΗΣΙΑ
Δευτέρα, 16 Σεπτέμβριος 2013 23:28
Σήμερα το βράδυ έγινε η πρώτη συγκέντρωση της χρονιάς για τους διαιτητές, στη νεα «αίθουσα εκδηλώσεων»  της ΕΠΣ Αργολίδας.
Ο πρόεδρος της ΕΠΣΑ Γιάννης Αποστολόπουλος πήρε το λόγο και είπε μεταξύ άλλων: Βλέπω μετά χαράς νεα παιδιά στη διαιτησία, ένα έργο που προήλθε και με την βοήθεια του Συνδέσμου. 
Όπως ανακοινώθηκε από την Ένωση Διαιτητών της Ε.Π.Σ. Αργολίδας καλούνται όλοι οι εν ενεργεία διαιτητές των τοπικών πρωταθλημάτων  της Ε.Π.Σ. Αργολίδας να προσέλθουν το Σάββατο, 7 Σεπτεμβρίου 2013, στις 19.00’ στα γραφεία της Ε.Π.Σ.Α.  προκειμένου να λάβουν μέρος στις εξετάσεις αξιολόγησης – πιστοποίησης για την αγωνιστική περίοδο 2013-2014.
Ομόφωνη ήταν η απόφαση του Δ.Σ της ΕΠΣ Αργολίδας για απόλυτη στήριξη του μέλους της Επιτροπής Διαιτησίας Σταύρου Κρεμαστιώτη που βρέθηκε εκτός πινάκων παρατηρητών της νέας περιόδου.
Αναλυτικά για την 19η Αγωνιστική στην Α1

Στα Δίδυμα επιλέχθηκε ο κ. Κόλλιας, ένας διαιτητής ο οποίος είναι ναι μεν αυστηρός αλλά και ανεκτικός με ότι και να σημαίνει αυτό.
Στο Δρέπανο ο κ.Μακρής, σοβαρός...     

Χρειάζεται και ΜΠΡΑΒΟ η διαιτησία..!!!

Published in ΔΙΑΙΤΗΣΙΑ
Τετάρτη, 28 Νοέμβριος 2012 00:37
Με ανακοίνωση της η Ένωση Ερμιονίδας αναφέρεται στην διαιτησία κατά τον τελευταίο εκτός έδρας αγώνα της στο γήπεδο της Μάνδρας όπου αντιμετώπισε τον Μανδραϊκό. Συγκεκριμένα αναφέρει η Ένωση:

Δευτέρα, 19 Σεπτέμβρη

Η Επιτροπή Διαιτησίας της Ε.Π.Σ. Αργολίδας, διοργανώνει ενημερωτική – επιμορφωτική ημερίδα  τη Δευτέρα, 19 Σεπτέμβρη 2011, στις 5,30΄ το απόγευμα.
Η ημερίδα θα πραγματοποιηθεί στη λέσχη του Συνδέσμου ...

Ανακοινώθηκαν από την ΚΕΔ/ΕΠΟ  τα ονόματα των υποψηφίων διαιτητών και βοηθών διαιτητών Δ΄ και Γ΄ Κατηγορίας, που πέρασαν στις γραπτές εξετάσεις των σεμιναρίων προεπιλογής για την αγωνιστική ...


 

Από την Κ.Ε.Δ. και Δ.Α.Δ. / Ε.Π.Ο. ανακοινώνονται τα εξής σχετικά με τα σεμινάρια προεπιλογής διαιτητών, παρατηρητών και εκπαιδευτών περιόδου 2011-2012:
1.  Το μονοήμερο σεμινάριο για τους υποψηφίους νέους διαιτητές Δ΄ κατηγορίας και τους υποψηφίους νέους βοηθούς διαιτητές Γ΄ κατηγορίας των Ε.Π.Σ.: Αιτωλοακαρνανίας, Αργολίδας, Αρκαδίας, Αχαΐας ...

Τη Δευτέρα 21 του μηνός θα πραγματοποιηθεί η Γενική Συνέλευση του Συνδέσμου Διαιτητών Ποδοσφαίρου Αργολίδας. Ουσιαστικά πρόκειται για δυο διαδοχικές που θα γίνουν με διαφορά μιας ώρας. Η πρώτη έχει θέμα τον...

Στην Αργολίδα ο Σάντος

Published in ΔΙΑΙΤΗΣΙΑ
Πέμπτη, 24 Φεβρουάριος 2011 01:18

Στις 15 Μαρτίου, κατά πάσα πιθανότητα θα έρθει στην Αργολίδα ο ομοσπονδιακός προπονητής Φερνάντο Σάντος, ο οποίος θα μιλήσει στο ...

Σελίδα 1 από 2


Μια  προσφορά από το SPORT.ARGONAFPLIA.gr στους φίλους του ΦΙΛΑΘΛΟΥΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ  1-2 - video HD


ΚΛΙΚ στο ΤΕΤΡΑΓΩΝΟ κάτω-δεξιά να το δείτε σε ολόκληρη την οθονη σας

2η αγωνιστική:
1ος όμιλος

Παναχαϊκή - Ηρακλής Ψαχνών 3-0
ΑΟ Χανιά - Φωστήρας             1-0
Πανηλειακός - Παναιγιάλειος  0-2
Αχαρναϊκός - Ερμιονίδα            0-2 
ΑΕΚ - Απόλλων Σμύρνης             2-1     

Τετάρτη 22 Οκτωβρίου

16:00   Καλλιθέα - Άλιμος 

2ος όμιλος

     Φωκικός – Λαμία                 1-1
Απόλλων 1926 - Πιερικός        0-0
Αιγινιακός - Αναγ. Καρδίτσας   1-0
Τύρναβος - Ζάκυνθος                0-1

Δευτέρα 20 Οκτωβρίου

16:00   Αγροτικός Αστ. - ΑΕΛ 

18:00   Ηρακλής - Ολυμπιακός Βόλου 

 

 

3ος όμιλος - 4η αγωνιστική
Μανδραϊκός – Αχαϊκή                          0-0
Πανελευσινιακός – ΠΑΟ Βάρδας        2-1
Αιολικός – ΑΟ Λουτράκι                     0-0
Ερμής Κιβερίου – Καλαμάτα              0-0
Ζακυνθιακός – Παναργειακός            0-1
Βύζας Μεγάρων – Αστέρας Μαγούλας  1-1
Δόξα Μανωλάδας – Κύμη                    3-0 α α

.
 

 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 
Πρόγραμμα 5ης αγωνιστικής
 18-19/10/2014

ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ            0-1
ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣ - ΜΕΘΑΝΑ                  1-3
ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝ. – ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ   1-2
ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ – ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ ΛΥΓ. 3-2
ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝ.           0-4
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ - ΣΠΕΤΣΕΣ           1-1
ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΚΟΙΛ. - ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ           6-0   
ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣ/ΔΙΟΥ – ΠΑΜΜΙΔΕΑΤΙΚΟΣ 6-0 
.

ΑΡΧΙΣΑΝ ΟΙ ΕΓΓΡΑΦΕΣ ΣΤΗΝ UNIQUE HAIR

   

  • 1ος Όμιλος- (2η αγωνιστική)

    ΦΟΙΝΙΚΑΣ - ΛΥΡΚΕΙΑ                    0-3
    ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣ - ΥΔΡΑ              0-4
    ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝ - ΑΡΙΣΤΕΑΣ    1-0
    ΠΡΟΣΥΜΝΗ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ  1-4
    ΑΠΟΛΛΩΝ - ΑΡΚΑΔΙΟΣ                1-1

    2ος Όμιλος

    ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝ - ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΦΙΧΤ.    0-2
    ΟΦ ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡ.  1-0
    ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΧΙΝΟΧ. - ΠΛΑΤΑΝΙΤΙ    
    ΛΕΥΚΑΚΙΑ - ΑΡΗΣ ΡΟΪΝΟΥ                   2-1
    Α.Γ.Ο.ΝΑΥΠΛΙΟΥ- Α.Ο. ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥ  1-4  

    .

    

  • 1ος ΟΜΙΛΟΣ

    ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΜΑΛΑΝΔΡΕΝΙ      3-0
    ΠΑΛΑΜΗΔΗΣ - ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΑΚΟΣ 2-2
    Α.Ο. Ν.ΚΙΟΥ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ   

    2ος ΟΜΙΛΟΣ

    Α.Ο. ΜΙΔΕΑΣ - ΦΑΒΙΕΡΟΣ ΜΕΘ.    1-3
    ΚΛΕΩΝ - ΤΟΞΟΤΗΣ                          5-1
    ΜΠΟΡΣΙΑ -  ΓΥΜΝΟ .                      1-3

    .

ΤΕΛΕΥΤΑΙΕΣ ΑΝΑΡΤΗΣΕΙΣ

JoomShaper