01 / 06

ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΚΟΙΛΑΔΑΣ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΝΕΑΣ ΚΙΟΥ 4-0

Τρεις ημέρες μετά τον τελικό κυπέλλου, η Κορωνίδα νίκησε και πάλι τον Αργοναύτη, σε ένα παιχνίδι που είχε την υπεροχή στο δεύτερο ημίχρονο, όπου και πέτυχε τα τρια από τα τέσσερα γκολ.

02 / 06

ΒΙΝΤΕΟ: ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ - ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ 4-2 ...και με 12 φωτό

Προηγήθηκε ο Ασκληπιός μέσα στο Ναύπλιο, σε 2 λεπτά έγινε το 1-1 και 1-2 και με αυτό το σκορ πήγαν οι δυο ομάδες στο δεύτερο ημίχρονο.

03 / 06

ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ - ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣ 7-2

Με 3-0 προηγήθηκε στο πρώτο ημίχρονο ο Ποσειδώνας Διδύμων, που στο δεύτερο ημίχρονο ανέβασε το δείκτη του σκορ στο 6-0. Ο Παμμετοχικός εκμεταλλευόμενος την χαλάρωση των γηπεδούχων μείωσε σε 6-2 και το τελικό 7-2 για τον Ποσειδώνα.

04 / 06

ΑΡΙΣΤΕΙΩΝ - ΜΕΘΑΝΑ 1-1

Με πέναλτι στις καθυστερήσεις ο Αριστείωνας ισοφάρισε τα Μέθανα σε 1-1 και διατηρήθηκε η διαφορά ανάμεσα στις δυο ομάδες στους 8 βαθμούς.

05 / 06

ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ Ν. ΕΠΙΔΑΥΡΟΥ 4-0

Χωρίς να συναντήσει ιδιαίτερες δυσκολίες ο Εθνικός νίκησε με 4-0 τον Φοίνικα για την 16η αγωνιστική και παραμένει στην πρώτη θέση της βαθμολογίας.

06 / 06

ΒΙΝΤΕΟ: ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ - ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ 0-1 ... με το χρυσό γκολ !!!

Φτωχό σε φάσεις το παιχνίδι στο Κιβέρι ανάμεσα στον Ερμή και τον Παναργειακό, με μεγάλο νικητή όμως τον Παναργειακό, μια εβδομάδα πριν το ντέρμπι κορυφής στο Άργος με τον Πανελευσινιακό.



Η ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
του Νότιου ομ. της Β' εθνικής
20η αγωνιστική

 
Ομάδες
ΑΕΚ
ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ
ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ
ΧΑΝΙΑ
ΑΧΑΡΝΑΪΚΟΣ

Βαθ.
50
41
40
31
31
30

Αγ.
18
18
19
18
19
19

ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ
ΚΑΛΛΙΘΕΑ
ΑΛΙΜΟΣ
ΕΠΙΣΚΟΠΗ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΨΑΧΝΩΝ
ΦΩΣΤΗΡΑΣ
ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ
29
22
17
17
16
 12
-5
19
18
19
18
19
18
18

















 





Η ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
του 4ου ομ. της Γ' εθνικής
20η αγωνιστική

 
Ομάδες
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ
ΚΑΛΑΜΑΤΑ
ΑΙΟΛΙΚΟΣ
ΠΑΟ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ
ΔΟΞΑ Ν.ΜΑΝΩΛΑΔ.

Βαθ.
43
43
34
34
33
32

Αγ.
19
19
19
18
18
19

ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ
ΖΑΚΥΝΘΙΑΚΟΣ
ΒΥΖΑΣ ΜΕΓΑΡΩΝ
ΠΑΜΒΟΥΠΡΑΣΙΑΚΟΣ
ΑΧΑΪΚΗ
ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΓΟΥΛ.
ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ
Α.Ο. ΚΥΜΗΣ
27
25
25
24
20
17
12
8
-5
18
19
19
19
19
19
19
18
18

















 


Η ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
της Α Αργολίδας
24η αγωνιστική
Ομάδες
ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛ.
ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣ/ΔΙΟΥ
ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ
ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠ.
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝ.
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ


ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜ.
ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ
ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣ

ΣΠΕΤΣΕΣ
ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ

ΜΕΘΑΝΑ
ΠΑΜΜΙΔΕΑΤΙΚΟΣ
ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣ

Βαθ.
 62
 58
 48
 45
 43
 40
 38
 
 34
 30
 29
 26
 26
 24

 16
 15
   7

Αγ.
24
24
24
24
24
24
24

24
24
24
24
24
24

24
24
24

Η ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ της Α2
16η αγωνιστική

 

           1ος όμιλος
ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ
ΠΡΟΣΥΜΝΗ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ
ΛΥΓΚΕΥΣ
ΑΡΙΣΤΕΑΣ
ΔΥΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ
ΥΔΡΑ
ΦΟΙΝΙΚΑΣ
ΑΡΚΑΔΙΟΣ
  38
  34
  33
  29
  26
  19
  15
  13
  10
    3
   16
   16
   16
   16
   16
   16
   16
   16
   16

   16



                
        
2ος όμιλος

Ο.Φ.ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝ
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ
ΛΕΥΚΑΚΙΑ
Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ.
Α.Ο.ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥ
ΑΡΗΣ ΡΟΪΝΟΥ
ΠΛΑΤΑΝΙΤΙ
Α.Γ.Ο.Ν
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΧΙΝ.
   35
   32
   30
   28
   28
   27
   19
   18
     4
    -5
  16
  16
  16
  16
  16
  16
  16
  16
  16
  16












.

Extreme Sports Videos

Τελευταία ΝΕΑ από Γ'εθνική

Τελευταία ΝΕΑ από Α1 Αργολίδος

Τελευταία ΝΕΑ από Α2 + Β' Αργολίδος

Τελευταία ΝΕΑ από ΧΑΝΤΜΠΟΛ, ΒΟΛΕΪ, ΜΠΑΣΚΕΤ και ΣΤΙΒΟ

Sports Videos

18η αγωνιστική:
Νότιος όμιλος

Κυριακή 1/3-15.00
Ερμιονίδα - Φωστήρας                       2-1

Επισκοπή - ΑΕΚ                                0-2

Δευτέρα 2/3-15.00
Απόλλων - Ηρακλής Ψαχνών          2-1

Άλιμος - Αχαρναϊκός                         0-1

Παναιγιάλειος - ΑΟ Χανιά                2-0

Παναχαϊκή - Πανηλειακός                      3-0 ά.α.

 

 

Γ' Εθνική- 20η αγωνιστική

Σάββατο 28/02/15    15:00

Αιολικός - Παναρκαδικός               0-1

Κυριακή 1/3
ΠΑΟ Βάρδας - Αχαϊκή                            2-2

Μανδραϊκός - ΑΟ Λουτράκι                  1-3

Πανελευσινιακός - Καλαμάτα                1-0

Ερμής Κιβερίου - Παναργειακός            0-1

Ζακυνθιακός - Αστέρας Μαγούλας       3-2

Βύζας Μεγάρων - Δόξα Μανωλάδας     2-1

 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 
Πρόγραμμα 24ης αγωνιστικής
 
Σάββατο    28/02/15   15:30 

ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ - ΜΕΘΑΝΑ                          1-1

ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ    4-0

ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ- ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ            4-2

ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔ. - ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣ      7-2

     Κυριακή    01/03/15   15:30 
ΣΠΕΤΣΕΣ - ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ                       2-1

ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝ.     2-1

ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣ - ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣ    2-1

ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠ. - ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣ/ΔΙΟΥ  0-1

.

.

   

  • 16η Αγωνιστική

    1ος Όμιλος                

    ΥΔΡΑ - ΑΠΟΛΛΩΝ                              7-0
     

    ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ         4-0
     

    ΑΡΙΣΤΕΑΣ - ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣ          2-0
     

    ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝ - ΛΥΡΚΕΙΑ         0-1
     

    ΑΡΚΑΔΙΟΣ - ΠΡΟΣΥΜΝΗ                1-2


    2ος Όμιλος

    ΑΡΗΣ ΡΟΪΝΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝ    1-1
     

    ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ - ΛΕΥΚΑΚΙΑ        4-1
     

    ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΦΙΧΤΥΟΥ - Α.Γ.Ο.Ν.          4-1
     

    ΠΛΑΤΑΝΙΤΙ - Ο.Φ. ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥ     1-1

     .

ΤΕΛΕΥΤΑΙΕΣ ΑΝΑΡΤΗΣΕΙΣ

  • ΒΟΛΕΪ : Δεν προκρίθηκαν οι νεάνιδες του Γ.Σ.Άργους
    ΒΟΛΕΪ : Δεν προκρίθηκαν οι νεάνιδες του Γ.Σ.Άργους

    Ο Ηρακλής Κηφισιάς (έκανε το 4χ4) κι η Ηλιούπολη (που επικράτησε με 3-0 του Γ.Σ.Άργους) είναι οι δύο ομάδες που προκρίθηκαν στο Final 4 του Πανελληνίου πρωταθλήματος Νεανίδων από τον β’ όμιλο της ημιτελικής φάσης που διεξήχθη στη Σκάλα Λακωνίας.

  • ΒΙΝΤΕΟ + ΦΩΤΟ: ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ - ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ 0-1
    ΒΙΝΤΕΟ + ΦΩΤΟ: ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ - ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ   0-1

    Ένα γκολ του Μουζακιώτη στην αρχή ήταν αρκετό για να δώσει την νίκη στον ΠΑΟΚ, σε βάρος του Δρεπάνου, σε ένα παιχνίδι, που μπορεί να είχε διαφορετική εξέλιξη αν ο Μανιάτης δεν έχανε πέναλτι.

  • ΜΠΑΣΚΕΤ: Μαζί στην κορυφή Οίακας και Ερμιόνη
    ΜΠΑΣΚΕΤ: Μαζί στην κορυφή Οίακας και Ερμιόνη

    Δύο ομάδες έχουμε στην κορυφή της Α’ ανδρών μπάσκετ μετά την ήττα της Ερμιόνης στην Νέα Κίο και την νίκη του Οίακα στο Λουτράκι.

  • Η ΕΠΣΑργολίδας ευχαριστεί …
    Η ΕΠΣΑργολίδας ευχαριστεί …

    Με ανακοίνωσή της η Ένωση Ποδοσφαιρικών  Σωματείων Αργολίδας ευχαριστεί θερμά όλους όσους  συνέβαλαν  στην επιτυχημένη διοργάνωση του ποδοσφαιρικού τουρνουά παλαιμάχων που έγινε στις 2 Μαρτίου , στο Ναύπλιο, για φιλανθρωπικό σκοπό.

  • Β’ Αργολίδος: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΠΟΡΤΟΧΕΛΙ 3-2
    Β’ Αργολίδος:  ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΠΟΡΤΟΧΕΛΙ  3-2

    Διατηρήθηκε  στην πρώτη θέση του 1ου ομίλου ο Ολυμπιακός Άργους μετά το 3-2 επί του Πορτοχελιακού στο γήπεδο της Προσύμνης.

  • ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ- ΛΕΥΚΑΚΙΑ 4-1
    ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ- ΛΕΥΚΑΚΙΑ 4-1

    ΚΡΙΘΗΚΕ ουσιαστικά η θέση στην πρώτη τριάδα με τον Ποσειδώνα Πόρου, που νίκησε εύκολα τα Λευκάκια.

JoomShaper