01 / 07

ΔΥΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝ 0-3

Εύκολα ο Κεραυνός πέρασε από το Ναύπλιο κερδίζοντας με 3-0 και σε συνδυασμό με την ήττα της Προσύμνης, τερμάτισε στην δεύτερη θέση στην πρώτη φάση.

02 / 07

ΠΡΟΣΥΜΝΗ - ΑΡΙΣΤΕΑΣ 4-8

Έκπληξη μεγατόνων στη Προσύμνη, όπου η τοπική ομάδα αν και προηγήθηκε 3-0 στο 32’ , έχασε με 4-8 από τον Αριστέα.

03 / 07

ΕΣΚΑ-Κ: Μεγάλη νίκη - τίτλο για τον ΟΙΑΚΑ Ναυπλίου

Μεγάλη νίκη πήρε πριν λίγη ώρα στο κλειστό της Ερμιόνης ο Οίακας από τον Α.Ο. Ερμιόνης.

04 / 07

ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ ΛΥΓΟΥΡΙΟΥ - ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ 2-2

Αλλαγή σκηνικού στο πρωτάθλημα που αποκτά νέο ενδιαφέρον, μετά την ισοφάριση του Αριστείωνα επί της Κορωνίδας στις καθυστερήσεις.

05 / 07

ΒΙΝΤΕΟ: ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΝΕΑΣ ΚΙΟΥ 2-0 ... (και 13 φωτό)

Πολύ δυνατό παιχνίδι στο Κουτσοπόδι, που πολλές φορές έφτασε τα όρια της σκληρότητας. Ο ΠΑΟΚ νίκησε με δυο γκολ από το πρώτο ημίχρονο και εκμεταλλευόμενος την ισοπαλία της Κορωνίδας μείωσε στους δύο βαθμούς από την κορυφή.

06 / 07

Τι λέει ο ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ για την διαιτησία του αγώνα με τον ΠΑΟΚ και πως έτσι δικαιώνει το sport-ermionida και όχι τον ΠΑΟΚ

Με χθεσινοβραδυνό δελτίο τύπου του Α.Ο. Αργοναύτης που υπογράφει ο πρόεδρος του κ. Τσάλης γίνεται αναφορά στην διαιτησία του αγώνα ΠΑΟΚ Κουτσοποδίου με Αργοναύτη της περασμένης αγωνιστικής. Είναι χαρακτηριστικό ότι ο Αργοναύτης διαμαρτύρεται για την διαιτησία του κ. Καπετάνιου στον συγκεκριμένο αγώνα όπως και για  άλλες διαιτησίες της τρέχουσας ποδοσφαιρικής περιόδου.

07 / 07

Παρέμβαση Νίκου ΞΥΛΑ βάζει τα πράγματα στη θέση τους…

Με παρέμβαση του ο Γενικός Αρχηγός του Αργοναύτη κ. Νικος Ξυλάς διευκρινίζει και βάζει ένα τέλος στο θέμα που δημιουργήθηκε μεταξύ ΠΑΟΚ Κουτσοποδίου, Αργοναύτη και του sport-ermionida.blogspot.gr.



Η ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
του Νότιου ομ. της Β' εθνικής
24η αγωνιστική

 
Ομάδες
ΑΕΚ
ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ
ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ
ΧΑΝΙΑ
ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ
ΑΧΑΡΝΑΪΚΟΣ

Βαθ.
62
46
45
38
36
34
32

Αγ.
22
22
22
22
22
22

23

ΚΑΛΛΙΘΕΑ
ΕΠΙΣΚΟΠΗ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΨΑΧΝΩΝ
ΑΛΙΜΟΣ
ΦΩΣΤΗΡΑΣ
ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ
30
23
20
18
 15
-5
22
22
23
22
22
22

















 





Η ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
του 4ου ομ. της Γ' εθνικής
23η αγωνιστική

 
Ομάδες
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ

ΑΙΟΛΙΚΟΣ
ΚΑΛΑΜΑΤΑ
ΠΑΟ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ
ΔΟΞΑ Ν.ΜΑΝΩΛΑΔ.

Βαθ.
50
47
40
37
37
34

Αγ.
22
22
21
22
21
22

ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ
ΖΑΚΥΝΘΙΑΚΟΣ
ΠΑΜΒΟΥΠΡΑΣΙΑΚΟΣ
ΒΥΖΑΣ ΜΕΓΑΡΩΝ
ΑΧΑΪΚΗ
ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΓΟΥΛ.
ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ
Α.Ο. ΚΥΜΗΣ
33
29
28
28
24
23
12
11
-5
20
21
22
21
21
21
22
21
21

















 


Η ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
της Α Αργολίδας
27η αγωνιστική
Ομάδες
ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛ.
ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣ/ΔΙΟΥ
ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ
ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠ.
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝ.


ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜ.
ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣ
ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ

ΣΠΕΤΣΕΣ
ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ

ΜΕΘΑΝΑ
ΠΑΜΜΙΔΕΑΤΙΚΟΣ
ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣ

Βαθ.
 69
 67
 51
 48
 46
 44
 43
 
 37
 33
 32
 32
 29
 28

 25
 18
   7

Αγ.
27
27
26
27
27
27
27

27
26
27
27
27
27

27
27
27

.


Η ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ της Α2
18η αγωνιστική

 

           1ος όμιλος
ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ
ΠΡΟΣΥΜΝΗ
ΛΥΓΚΕΥΣ
ΑΡΙΣΤΕΑΣ
ΔΥΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ
ΥΔΡΑ
ΦΟΙΝΙΚΑΣ
ΑΡΚΑΔΙΟΣ
  44
  39
  37
  32
  29
  19
  18
  16
  13
    3
   18
   18
   18
   18
   18
   18
   18
   18
   18

   18



                
        2ος όμιλος

Ο.Φ.ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ
ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝ
ΛΕΥΚΑΚΙΑ
Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ.
Α.Ο.ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥ
ΑΡΗΣ ΡΟΪΝΟΥ
ΠΛΑΤΑΝΙΤΙ
Α.Γ.Ο.Ν
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΧΙΝ.
   41
   36
   35
   32
   29
   28
   25
   19
     4
    -5
  18
  18
  18
  18
  18
  18
  18
  18
  18
  18












.

Extreme Sports Videos


Μια  προσφορά από το SPORT.ARGONAFPLIA.gr στους φίλους του ΦΙΛΑΘΛΟΥΣ
 

ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ – ΚΑΛΑΜΑΤΑ 2-0 ... και δηλώσεις προπονητών

ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ N.KIOY 2-0

Τελευταία ΝΕΑ από Γ'εθνική

Τελευταία ΝΕΑ από Α1 Αργολίδος

Τελευταία ΝΕΑ από Α2 + Β' Αργολίδος

Τελευταία ΝΕΑ από ΧΑΝΤΜΠΟΛ, ΒΟΛΕΪ, ΜΠΑΣΚΕΤ και ΣΤΙΒΟ

Sports Videos

24η αγωνιστική:
Νότιος όμιλος

Κυριακή 22/03/15
ΑΕΚ - ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ          3-0 α.α.

Δευτέρα 23/03/15
ΕΠΙΣΚΟΠΗ - ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ         0-0
ΦΩΣΤΗΡΑΣ - ΚΑΛΛΙΘΕΑ                1-4
ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ - ΑΛΙΜΟΣ     2-0
ΑΧΑΡΝΑΪΚΟΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΨΑΧΝ.  0-0
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝ. - ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ   0-0
 

.

 

Γ' Εθνική- 23η αγωνιστική

Κυριακή 22/3
Δόξα Ν. Μανωλάδας - Πανελευσινιακός 0-0
Παναργειακός - Καλαμάτα                      2-0
Αστέρας Μαγούλας - ΠΑΟ Βάρδας        2-5
Αχαϊκή - Παναρκαδικός                   
Α.Ο. Κύμης - Α.Ο. Λουτράκι                   0-3 αα
Βύζας Μεγάρων - Μανδραϊκός              0-3 αα
Ζακυνθιακός - Αιολικός                    2-0

.
 

 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 
Πρόγραμμα 27ης αγωνιστικής
 21-22/3/2015

Σάββατο

ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ - ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ         2-2
        ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔ.  Διακοπή
        ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣ - ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ            4-1
        ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠ. - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ   
   2-0

Κυριακή
ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ - ΠΑΜΜΙΔΕΑΤΙΚΟΣ          2-0
ΣΠΕΤΣΕΣ - ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ                    0-1
ΜΕΘΑΝΑ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝ.                    3-0  
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ  - ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣ              3-1

.

.

   

  • 18η Αγωνιστική

    1ος Όμιλος
    ΥΔΡΑ - ΛΥΓΚΕΥΣ                            2-4
    ΠΡΟΣΥΜΝΗ - ΑΡΙΣΤΕΑΣ                4-8
    ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ     0-3
    ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ - ΑΡΚΑΔΙΟΣ     0-4
    ΦΟΙΝΙΚΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ                  1-0

     
    2ος Όμιλος
    ΠΟΣΕΙΔΩΝ Π. - Α.Ο. ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥ   4-1
     ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ. - ΑΡΗΣ ΡΟΪΝΟΥ            1-3
    ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝ - ΠΛΑΤΑΝΙΤΙ          2-0
    Α.Γ.Ο.Ν. - ΛΕΥΚΑΚΙΑ                           
    0-6

     .

ΤΕΛΕΥΤΑΙΕΣ ΑΝΑΡΤΗΣΕΙΣ

JoomShaper