01 / 04

Α.Ο. ΧΑΝΙΩΝ - ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ 1-3 ... Μια μεγάλη νίκη εκτός έδρας

Φοβερό διπλό που μπορεί να την βάλει στην διεκδίκηση της τρίτης θέσης, έκανε η Ερμιονίδα στα Χανιά, με 3-1. Μάλιστα η ομάδα της Αργολίδας που είχε προηγηθεί 2-0 στο πρώτο ημίχρονο, στο 46' έμεινε με παίκτη λιγότερο, αλλά παρόλα αυτά έκανε και το 1-3 στο 68' και τελικά πέρασε χωρίς ιδιαίτερη δυσκολία από το γήπεδο Μάλεμε Χανίων.

02 / 04

ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ - ΜΕΘΑΝΑ 2-2

Προηγήθηκε δυο φορές η ομάδα των Μεθάνων στη προσπάθεια που κάνει να σωθεί, αλλά τελικά ο Ποσειδώνας ισοφάρισε στις καθυστερήσεις.

03 / 04

ΠΑΜΜΙΔΕΑΤΙΚΟΣ- ΑΡΙΣΤΕΙΩΝ 0-4 … Μπορούσε και μεγαλύτερο σκορ!

Μια ομάδα υπήρχε στο γήπεδο, η ομάδα του Αριστείωνα που έχανε σωρηδόν ευκαιρίες και τελικά με τέσσερα γκολ στο δεύτερο ημίχρονο πήρε την σημαντική εκτός έδρας νίκη.

04 / 04

ΠΑΟΚ Κουτσοποδίου - ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ 1-0

Σε ένα πολύ βαρύ γήπεδο από τη βροχή όπου δεν μπορούσε να παιχτεί ποδόσφαιρο, ο ΠΑΟΚ Κουτσοποδίου με ενα γκολ λίγο πριν το ημίχρονο πήρε τους τρεις βαθμούς από τον Τροιζηνιακό.



Η ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
του Νότιου ομ. της Β' εθνικής
13η αγωνιστική

 
Ομάδες
ΑΕΚ
ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ
ΧΑΝΙΑ
ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ
ΑΧΑΡΝΑΪΚΟΣ

Βαθ.
37
28
26
24
22
20

Αγ.
13
12
13
13
13
13

ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΨΑΧΝΩΝ
ΚΑΛΛΙΘΕΑ
ΑΛΙΜΟΣ
ΦΩΣΤΗΡΑΣ
ΕΠΙΣΚΟΠΗ
ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ
16
15
13
11
10
  8
-5
13
13
13
12
13
13
12

















 





Η ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
του 4ου ομ. της Γ' εθνικής
15η αγωνιστική

 
Ομάδες
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ
ΑΙΟΛΙΚΟΣ
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ
ΚΑΛΑΜΑΤΑ
ΠΑΟ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ
ΔΟΞΑ Ν.ΜΑΝΩΛΑΔ.

Βαθ.
32
30
28 26
26
23

Αγ.
14
14
14
14
14
14

ΠΑΜΒΟΥΠΡΑΣΙΑΚΟΣ
ΖΑΚΥΝΘΙΑΚΟΣ
ΒΥΖΑΣ ΜΕΓΑΡΩΝ
ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ
ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ
ΑΧΑΪΚΗ
ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΓΟΥΛ.
Α.Ο. ΚΥΜΗΣ
22
20
19
17
14
12
8
8
-5
14
14
14
14
14
14
14
14
14

















 


Η ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
της Α Αργολίδας
19η αγωνιστική
Ομάδες
ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛ.
ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣ/ΔΙΟΥ
ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ
ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠ.
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝ.
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ


ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜ.
ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ
ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣ

ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ
ΣΠΕΤΣΕΣ

ΜΕΘΑΝΑ
ΠΑΜΜΙΔΕΑΤΙΚΟΣ
ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣ

Βαθ.
 50
 45
 36
 35
 34
 32
 30
 
 27
 24
 23
 22
 20
 15

 14
 12
   6

Αγ.
19
19
19
19
19
19
19

19
19
19
18
19
19

19
19
18

Η ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ της Α2
12η αγωνιστική

 

           1ος όμιλος
ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ
ΠΡΟΣΥΜΝΗ
ΛΥΓΚΕΥΣ
ΑΡΙΣΤΕΑΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ
ΔΥΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣ
ΥΔΡΑ
ΦΟΙΝΙΚΑΣ
ΑΡΚΑΔΙΟΣ
  26
  24
  24
  22
  17
  15
  12
  10
    9
    3
   12
   12
   12
   12
   12
   12
   12
   12
   12

   12



                
        
2ος όμιλος

ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝ
Ο.Φ.ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
ΛΕΥΚΑΚΙΑ
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ
Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ.
Α.Ο.ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥ
ΠΛΑΤΑΝΙΤΙ
ΑΡΗΣ ΡΟEΙΝΟΥ
Α.Γ.Ο.Ν
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΧΙΝ.
   28
   27
   22
   20
   20
   19
   16
    14
     1
    -5
  12
  12
  12
  12
  12
  12
  12
  12
  12
  12












.

Extreme Sports Videos

Τελευταία ΝΕΑ από Γ'εθνική

Τελευταία ΝΕΑ από Α1 Αργολίδος

Τελευταία ΝΕΑ από ΧΑΝΤΜΠΟΛ, ΒΟΛΛΕΫ, ΜΠΑΣΚΕΤ και ΣΤΙΒΟ

Sports Videos

14η αγωνιστική:
1ος όμιλος

Σάββατο 24 Ιανουαρίου

Αχαρναϊκός - Επισκοπή                   4-2

ΑΟ Χανιά - Ερμιονίδα                      1-3

Φωστήρας – Απόλλων Σμύρνης     0-2

Δευτέρα 26 Ιανουαρίου

Καλλιθέα - Ηρακλής Ψαχνών
Διαιτητής: Νεοφυτιάδης (Κορινθίας)

ΑΕΚ - Παναιγιάλειος
Διαιτητής: Καραλιόλιος (Γρεβενών)

Ρεπό: Παναχαϊκή

 

 

Γ' Εθνική- 15η αγωνιστική

Τετάρτη    28/01/15    15:00
ΠΑΜΒΟΥΠΡΑΣΙΑΚΟΣ - ΑΟ ΚΥΜΗΣ    3-0 α.α.
ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ - ΖΑΚΥΝΘΙΑΚΟΣ    1-2
ΚΑΛΑΜΑΤΑ - ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ             0-2
ΠΑΟ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ - ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ  1-0
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ - ΒΥΖΑΣ ΜΕΓ.      1-2
ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣ 0-0
ΑΙΟΛΙΚΟΣ - ΔΟΞΑ Ν.ΜΑΝΩΛΑΔΑΣ       1-0

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ από την επιχείρηση

 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 
Πρόγραμμα 19ης αγωνιστικής
 24/1/2015

Σάββατο

ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ                       2-1

ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝ. - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝ.   3-1

ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ - ΜΕΘΑΝΑ               2-2

ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ          1-1

ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ - ΣΠΕΤΣΕΣ                 2-1

ΠΑΜΜΙΔΕΑΤΙΚΟΣ - ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ              0-4

ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣ/ΔΙΟΥ - ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ       1-0

ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣ - ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣ          3-1

.

.

 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 
Αποτελέσματα 18ης αγωνιστικής
 21/1/2015 ώρα 15:00

Τετάρτη

ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠ.          1-1

ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔ.        2-0

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝ. - ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ  2-1

ΜΕΘΑΝΑ - ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ           2-5

ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ - ΠΑΜΜΙΔΕΑΤΙΚΟΣ      5-1

ΣΠΕΤΣΕΣ - ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ                   0-3

ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ - ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣ/ΔΙΟΥ     0-2

.

.

   

  • 12η Αγωνιστική

    1ος Όμιλος                

    ΥΔΡΑ - ΠΡΟΣΥΜΝΗ                 1-1

    ΛΥΓΚΕΥΣ - ΑΡΙΣΤΕΑΣ               1-1 

    ΑΠΟΛΛΩΝ - ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣ 0-1

    ΦΟΙΝΙΚΑΣ - ΑΡΚΑΔΙΟΣ           2-1

    ΚΕΡΑΥΝΟΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛ.  0-2 

     
    2ος Όμιλος

    ΛΕΥΚΑΚΙΑ - Ο.Φ. ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥ    3-2

    Α.Γ.Ο.ΝΑΥΠΛΙΟΥ - ΑΡΗΣ ΡΟΪΝΟΥ   1-2

    Α.Ο. ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥ - ΠΛΑΤΑΝΙΤΙ     2-0

    ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝ. - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡ.  2-2

  • .

    

  • 1ος ΟΜΙΛΟΣ

    ΠΑΛΑΜΗΔΗΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΔΑΛ.     3-1

    ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΑΚΟΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΜΑΛ.    7-1  

    ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓ. - ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣ 0-3

    Α.Ο. Ν.ΚΙΟΥ - ΔΟΞΑ ΠΟΥΛΑΚΙΔΑΣ  4-0

    2ος ΟΜΙΛΟΣ
    ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΠΟΡΣ. - Α.Ο. ΜΙΔΕΑΣ  1-1

    ΚΛΕΩΝ - ΟΡΝΕΑΤΗΣ ΓΥΜΝΟΥ       2-0

    ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣ - ΑΡΓΕΑΣ          6-0

    .

ΤΕΛΕΥΤΑΙΕΣ ΑΝΑΡΤΗΣΕΙΣ

JoomShaper